Naše nabídka:

Rychlý kontakt:

Adresa:
J. Heyrovského 31
674 01 Třebíč

Telefon:
+420 725 800 989

E-mail:
solar@endybar.cz

Zahradní restaurace

V r. 2007 byl zahájen letní provoz zahradní restaurace, která nabízí příjemné a klidné posezení v prostředí krásného jezírka s vodopádem a okrasnými rybkami. Také jsme pamatovali na rodiny s dětmi, které mohou využít náš dětský koutek se skluzavkou a množstvím hraček, kde si mohou děti nerušeně dlouho hrát, a mezi tím si mohou rodiče v klidu vychutnat jídlo a pití z bohaté nabídky našeho jídelníhonápojového lístku.

Od jara do podzimu nabízíme také v naší zahradní restauraci mnoho kulinářsky zajímavých akcí, jako např. uzení a rožnění klobás, ryb a mas všech druhů. Tyto akce probíhají převážně v pátek a o víkendech a samozřejmě kdykoli na objednávku dle Vašich požadavků.

O pořádání těchto a podobných speciálních akcí na letní zahradní restauraci Vás pravidelně informujeme na reklamních panelech před oběma částmi ENDy BARu a nově i na těchto našich internetových stránkách zde nebo na Facebooku.

V r. 2009 byly provedeny stavební úpravy naší zahradní restaurace, díky kterým jsme zahájili v uzavřené části restaurace zimní provoz, který nabízí posezení v útulném prostředí u krbových kamen i v chladných nebo mrazivých dnech. V této části restaurace je nyní celoroční provoz a i zde se těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete spokojeni s našimi službami. Nahlédněte do jídelního a nápojového lístku.